Oligogal Kids Zn+D3 60 tableta za žvakanje
Oligogal Kids Zn+D3 tablete za žvakanje su dijetetski suplement koji predstavlja dodatni izvor cinka i vitamina C i D3 namenjen jačanju imuniteta.
Dostupno je 157 proizvoda.
Aktivni filteri
Oligogal Kids Zn+D3 tablete za žvakanje su dijetetski suplement koji predstavlja dodatni izvor cinka i vitamina C i D3 namenjen jačanju imuniteta.
Dodatni izvor kompleksa B vitamina. Beviplex® B granule se koriste kod deficita vitamina B grupe.
Dodatni izvor kompleksa B vitamina. Beviplex® film tablete sadrže kombinaciju vitamina B grupe, faktora visoke biološke vrednosti, koji u fiziološkom smislu čine funkcionalnu celinu.
Kapsule su namenjene osobama sa hipovitaminozom vitamina D, kod osoba sa oslabljenim i poremećenim imunitetom, kod osoba sa osteopenijom, osteoporozom, dijabetesom, kao i autoimunim i kardiovaskularnim stanjima.
Kapsule su namenjene osobama sa hipovitaminozom vitamina D, kod osoba sa oslabljenim i poremećenim imunitetom, kod osoba sa osteopenijom, osteoporozom, dijabetesom, kao i autoimunim i kardiovaskularnim stanjima.
Vitup® B12 1000 je dodatak ishrani sa zaslađivačem i predstavlja dodatni izvor vitamina B12 koji mogu koristiti odrasli i deca starija od 12 godina. Namenjen je starijim osobama, sportistima i osobama koje se osećaju umorno i iscrpljeno.
Doprinosi koagulaciji krvi, normalnom funkcionisanju mišića, rastu i razvoju kostiju i zuba. Vitup® Baby D3 + K1 je hrana za posebne medicinske namene koja sadrži kombinaciju vitamina K1 i vitamina D3 u optimalnoj dozi za upotrebu kod dece od 8. dana života do navršena 3 meseca za prevenciju stanja izazvanih nedostatkom ovih vitamina kod novorođenčadi.
Pomaže normalan rast i razvoj kostiju i zuba i funkcionisanje mišića. Vitup® Baby D3 je dodatak ishrani koji sadrži vitamin D3 u optimalnoj dozi za upotrebu kod dece od 8. dana života do navršenih godinu dana za prevenciju stanja izazvanih nedostatkom ovog vitamina kod novorođenčadi.
Doprinosi normalnom funkcionisanju mišića, rastu i razvoju kostiju i zuba, mozga, kognitivnih i mentalnih funkcija i razvoju vida kod novorodjenčadi. Vitup® Baby D3+ DHA omega je dijetetski proizvod koji sadrži kombinaciju vitamina D3 i dokozaheksaenske kiseline (DHA) u optimalnoj dozi za upotrebu kod dece od 8. dana života do navršena 3 meseca za prevenciju stanja izazavanih nedostatkom ovih vitamina kod novorođenčadi.
Immunil D Forte kapsule su dijetetski suplement sa ehinaceom, vitaminima C, D cinkom i kulturom korisnih bakterija, namenjen imunitetu i respiratornom sistemu.
Becutan Kids Vits Multi Imuno je dodatak ishrani sa ukusom pomorandže koji sadrži kombinaciju vitamina, minerala i probiotika (Lactobacillus rhamnosus GG) u obliku praška za rastvaranje.
Oligogal Mg Direct predstavlja dodatni izvor magnezijuma, vitamina B1, B6, K2, D3 i folata, namenjen sportistima i osobama koje se osećaju umorno i iscrpljeno. Podstiče smanjenje umora i iscrpljenosti, pomaže funkcionisanje mišića, kostiju, srca, imunog i nervnog sistema.