Extra Rich Cleansing Milk 125ml
Nežno penasto sredstvo za čišćenje lica koje hidrira za duboko hidratizovanu kožu. Ekstra bogato mleko za čišćenje za suvu kožu lica.
Referenca: 005680010028
Lagana, instant penasto sredstvo za čišćenje lica bez ulja, prožeto efikasnim sastojcima koji pomažu u omekšavanju i uklanjanju nečistoća. Ova kremasta pena deluje nežno na kožu lica, pripremajući je za dalji tretman nege kože.
Bezbedna kupovina
Besplatna standardna isporuka preko 5.000 RSD
Plaćanje gotovinom ili karticama
Delovanje:
Ulje pirinčanih klica omekšava i vlaži kožu, dok ekskluzivna InternalPowerResist tehnologija jača kožu i štiti je od zagađivača iz životne sredine*. Idealna za sve tipove kože, ova lagana i prozračna pena ostavlja kožu glatkom i hidriranom, uz poboljšanu jasnoću.
Namenjeno za sve tipove kože. Dermatološki testirano..
Rezultati nakon upotrebe proizvoda*:
94% smatra da stvara bogatu penu koja traje u svojoj konzistenciji, čak i kada se nanese na kožu
Posle 1 nedelje redovne upotrebe*:
87% smatra da proizvod omekšava kožu
Posle 2 nedelje redovne upotrebe*:
97% smatra da proizvod ima hidratantni efekat
*Testirano od 100 žena.
Izvor: Shiseido.
Način upotrebe:
Pritisnite pumpicu 2-3 puta da biste ispustili penu u dlan i nežno zagladite kožu da biste je očistili. Dobro isprati. Može se koristiti kao sredstvo za uklanjanje šminke. Za šminku koja se teško uklanja, koristite na suvom licu suvim rukama (za vodootpornu maskaru preporučuje se sredstvo za uklanjanje šminke za oči).
Sastav:
Water(Aqua/Eau), Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Peg-8 Glyceryl Isostearate, Peg/Ppg-14/7 Dimethyl Ether, Ethylhexylglycerin, Triethylhexanoin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Citric Acid, Disodium Edta, Bht, Linalool, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Alcohol, Tocopherol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Betaine, Hydrolyzed Silk.
Lista sastojaka je prikazana samo u informativne svrhe. Svaka lista sastojaka je specifična i može da se razlikuje, menja ili varira tokom vremena. Sve formule su podložne promenama. Iako se trudimo da prikazana lista sastojaka bude tačna, ne možemo da garantujemo da je pouzdana, ažurna ili bez grešaka. Pre upotrebe proizvoda molimo pogledajte listu sastojaka na spoljnom pakovanju proizvoda ili uputstvu koje dobijete za potpunu, tačnu i ažurnu listu.
Pakovanje: 180ml
Lagana, instant penasto sredstvo za čišćenje lica bez ulja, prožeto efikasnim sastojcima koji pomažu u omekšavanju i uklanjanju nečistoća. Ova kremasta pena deluje nežno na kožu lica, pripremajući je za dalji tretman nege kože.
Nežno penasto sredstvo za čišćenje lica koje hidrira za duboko hidratizovanu kožu. Ekstra bogato mleko za čišćenje za suvu kožu lica.
Penušavo sredstvo za čišćenje lica koje upija sebum i dubinski čisti pore. Namenjen za kožu sklonu masnoći.
Kremasta pena za čišćenje koja čisti i otkriva blistavu kožu lica.
Klinični testiran gel za čišćenje lica i tela sa 2% salicilne kiseline. Formulisan da ublaži simptome masne kože, tamne fleke od akni i neželjeni sjaj. Za trenutni osećaj čiste kože i vidljivo smanjene fleke od akni. Eucerin DermoPure je efikasna linija preparata za čišćenje i negu masne i problematične kože.
Eau Thermale Avène Geleé Gommante Douceur je blagi pročišćavajući piling namenjen svim tipovima kože, a naročito za osetljivu kožu lica.
Stvoren za izuzetno čišćenje kože. Dior Prestige Le Savon je sapun od ruže za negu kože koji završava uklanjanje šminke i dubinski čisti kožu. Dior Prestige Le Savon se sastoji od jedne četvrtine nege kože. Tromesečni proces sazrevanja rezultira bogatom, kremastom penom koja obavija kožu izuzetnom udobnošću da započne ritual koji prepušta čulima.
Pomaže u održavanju prirodne ravnoteže kože. Sjajna promena. Zbogom sjaju kože lica. Dvostruki tonik koji pomaže u održavanju prirodne ravnoteže kože i obnavlja osećaj svežine i zdravlja. Pomaže u apsorpciji ulja, smanjenju sjaja i minimiziranju pora.
Gel za čišćenje lica sa trostrukim efektom protiv simptoma problematične kože: salicilna kiselina (2%) ima antibakterijsko dejstvo, otvara pore i uklanja nečistoće; protiv tamnih fleka: kompleks AHA/BHA/PHA kiselina pruža efekat pilinga, uklanja mrtve ćelije kože i smanjuje tamne tragove od akni; protiv neželjenog sjaja: temeljno uklanja višak sebuma, nečistoće i šminku.
Svakodnevni piling za lice namenjen otklanjanju mitisera i sprečava njihovo ponovno nastajanje.
Neutrogena Hydro Boost vodeni gel za čišćenje se aktivira vodom za uklanjanje nečistoća, a koži lica pruža značajno povećanje hidratacije.
Nežan proizvod za čišćenje lica. U potpunosti uklanja nečistoće i šminku sa lica, ne narušavajući prirodni PH balans kože. Neguje kožu i sprečava nastanak akni. Formula ne sadrži ulje i alkohol.
Blaga pena za čišćenje pomaže u čišćenju i sprečavanju mrlja. Formulisano za kožu sklonu flekama.
Prvi put je trostruko delovanje u jednom proizvodu za čišćenje u potpunosti prilagođeno osetljivoj koži sa nepravilnostima.
Nežan tretman koji ne isušuje kožu i ne sadrži alkohol koji smiruje izgled fleka. Shiseido se fokusira na brige generacije Z (Gen-Z), gde je kreirao spot tretman koji je nežan, ne isušuje i ne sadrži alkohol, a da bi pomogao da se umiri izgled fleka i da ljudima pruži mir da uživaju u koži u kojoj se nalaze.
Proizvodi iz linije Very Rose efikasno i nežno čiste lice i uklanjaju šminku, zahvaljujući umirujućim svojstvima cvetne vodice ruže te hidratantnoj snazi Skin-Respect kompleksa 100% biljnog porekla. Njihov celokupni učinak nege kombinovan je jedinstvenim potpisom na koži, spajajući izuzetnu senzualnost tekstura s rafinisanom slatkoćom mirisa. Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante je lagana pena za čišćenje lica namenjena za sve tipove kože, čak i osetljivu. Nežno čisti i umiruje kožu lica.
Eau Thermale Avène Cleanance Hydra krema za umivanje namenjena je higijeni kože koja zbog dermatološke terapije akni ima veoma izražena neželjena dejstva, kao što su iritacija, crvenilo i suvoća kože, kao i suvoća i ispucalost kože usana.
Otkrijte tronedeljnu zalihu od sva 3 koraka prilagođenu vašem tipu kože lica. Dnevna rutina namenjena za kombinovanu do masnu kožu lica (tip kože 3).
Micelarno mleko za uklanjanje šminke sa lica, očiju i usana, sa pročišćujućim i detoksifikujućim dejstvom.
Tretman sa samozagrevanjem pomaže u smanjenju mitesera. Nežan, ali efikasan. Za veoma suvu do suvu, suvu kombinovanu, kombinovanu masnu, masnu kožu.
Apothecary koristi kolačiće tj. "cookies" kako bismo unapredili sadržaj i analizirali statistiku u skladu sa našom "Politikom privatnosti".