Instant Eye Make-Up Remover 125ml
Dvofazni odstranjivač šminke sa očiju nežno uklanja vodootpornu šminku. Namenjen za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Referenca: 005680014904
Sveža micelarna voda koja efikasno i glatko uklanja šminku u jednom jednostavnom koraku, dok ujedno pomaže u održavanju prirodne ravnoteže kože lica. Namenjeno za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Bezbedna kupovina
Besplatna standardna isporuka preko 5.000 RSD
Plaćanje gotovinom ili karticama
Delovanje:
Pogodna za osetljivu kožu, ova micelarna voda za čišćenje nežno uklanja šminku sa lica, očiju i usana, kao i nečistoće i tragove zagađenja. Njena formula je obogaćena Clarins nežnim kompleksom s organskim ekstraktima žutog encijana i matičnjaka koji umiruju i omekšavaju kožu lica. Micelarna voda za čišćenje upakovana je u redizajniranu i ekološki prihvatljivijoj ambalaži s lakšim vrhom flaše kako bi se smanjio ekološki otisak.
Način upotrebe:
Natopite pamučni tupfer. Nežno prevucite kožu da biste uklonili nečistoće i šminku s lica, očiju i usana. Ponovite ako je potrebno. Koristite kao prvi korak u rutini čišćenja.
Sastav:
AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLOXAMER 184, GLYCERIN, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, METHYLPROPANEDIOL, PPG-26-BUTETH-26, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MARIS AQUA / SEA WATER / EAU DE MER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM / FRAGRANCE, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, PHENYLPROPANOL, PHENETHYL ALCOHOL, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, LAMINARIA DIGITATA EXTRACT, SODIUM CITRATE, GENTIANA LUTEA EXTRACT, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, SACCHARIDE ISOMERATE, CITRIC ACID, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, MALTODEXTRIN, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT.
Lista sastojaka je prikazana samo u informativne svrhe. Svaka lista sastojaka je specifična i može da se razlikuje, menja ili varira tokom vremena. Sve formule su podložne promenama. Iako se trudimo da prikazana lista sastojaka bude tačna, ne možemo da garantujemo da je pouzdana, ažurna ili bez grešaka. Pre upotrebe proizvoda molimo pogledajte listu sastojaka na spoljnom pakovanju proizvoda ili uputstvu koje dobijete za potpunu, tačnu i ažurnu listu.
Pakovanje: 200ml
Sveža micelarna voda koja efikasno i glatko uklanja šminku u jednom jednostavnom koraku, dok ujedno pomaže u održavanju prirodne ravnoteže kože lica. Namenjeno za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Dvofazni odstranjivač šminke sa očiju nežno uklanja vodootpornu šminku. Namenjen za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Hranljivo mleko za čišćenje uklanja šminku i oslobađa kožu od nečistoća i masnoća, istovremeno održavajući prirodnu ravnotežu kože. Namenjeno za suvu i normalnu kožu lica.
Osvežavajući tonik za lice bez boja i alkohola koji hidrira, vidljivo balansira i omekšava normalne i suve tipove kože lica. Bez parabena i sulfata SLS i SLES. Takođe dolazi u ambalaži koja može da se reciklira.
Clarins tonirajući losion pročišćava, sužava pore i pomaže u očuvanju prirodne ravnoteže kože lica. Losion je namenjen za kombinovanu i masnu kožu lica.
3-u-1 dnevni nežni piling za čišćenje lica za sve tipove kože čisti, uklanja šminku + ostatke koji začepljuju pore i otkrivaju meku, glatku, blistavu kožu. Za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Dvofazno sredstvo za čišćenje lica koje uklanja šminku, čisti, tonira i osvežava u jednom koraku. Namenjen za kombinovanu, suvu, normalnu i masnu kožu lica.
Nežno uklanja nečistoće i sve vrste šminke za oči i lice koje su rastvorljive u vodi. Trenutno hidrira kožu, čini je umirenom, mekom i adekvatno pripremljenom za negu.
Pure Active micelarna voda, namenjena je masnoj i kombinovanoj koži.
Proizvodi iz linije Very Rose učinkovito i nežno čiste lice i uklanjaju šminku, zahvaljujući umirujućim svojstvima cvetne vodice ruže te hidratantnoj snazi Skin-Respect kompleksa 100% biljnog porekla. Njihov celokupni učinak nege kombinovan je jedinstvenim potpisom na koži, spajajući izuzetnu senzualnost tekstura s rafinisanom slatkoćom mirisa. Nuxe Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3-en-1 je umirujuća micelarna vodica 3-u-1 namenjena za sve tipove kože, čak i osetljivu. Uklanja šminku, čisti i omekšava lice i oči.
Micelarna voda za osetljivu kožu nežno uklanja nečistoće.
Osvežavajuća micelarna voda za čišćenje koja brzo uklanja šminku, zagađivače i nečistoću u jednom koraku – nije potrebno ispiranje. Osvežavajuća micelarna voda za čišćenje—sa pročišćujućim alpskim biljem i mikroskopskim sferama za čišćenje—koja uklanja laganu šminku, nečistoće i zagađivače, istovremeno čuvajući zdravu ravnotežu mikrobiote kože, čini kožu trenutno mekom, glatkom i netaknutom čistom u jednom koraku— nema potrebe za ispiranjem.
Dvofazna micelarna voda za čišćenje lica za sve tipove kože, uključujući i osetljivu kožu.
Micelarna voda, čistač protiv bora sa koncentracijom hijaluronske kiseline. Za sve tipove kože, čak i osetljivu.
Micelarno mleko za uklanjanje šminke sa lica, očiju i usana, sa pročišćujućim i detoksifikujućim dejstvom.
Dior je kreirao Dior L'Eau Démaquillante, micelarnu vodu sastavljenu od 98%¹ sastojaka prirodnog porekla koja vam omogućava da uklonite šminku sa kože i otkrijete njenu čistoću, dok hidrira i umiruje osećaj nelagodnosti. Ova micelarna voda nežno uklanja šminku, eliminiše nečistoće i čestice zagađenja. Dior L'Eau Démaquillante hidrira, održava pH i jača barijeru kože. Formula ove Dior micelarne vode kombinuje svojstva pročišćavanja francuskog lokvanja sa hijaluronskom kiselinom, cvetnom vodom različka i saponinom. Tako čisti pore i pročišćava kožu dok jača kožnu barijeru. Svakodnevna upotreba, ujutro i uveče, sama ili pre Dior OFF/ON⁶ pene za čišćenje.
Ovih praznika Biotherm je pripremio spektakularan praznični set koji se sastoji od 24 mini proizvoda namenjenih ženama i muškarcima. Svi mini proizvodi spakovani su u svoje kutijice, dok se pakovanje pretvara u zimski snežni grad od kartona koji je potrebno sastaviti i zabaviti se tokom zimskih i prazničnih dana.
Jedinstvena micelarna tehnologija efikasno čisti, uklanja šminku, umiruje i jača sve u jednom jednostavnom koraku, ostavljajući iritiranu kožu čistom i udobnom. Testirano pod dermatološkom i oftalmološkom kontrolom. Efikasno čisti osetljivu kožu, uklanjajući nečistoće poput zagađenja, nečistoća i drugih svakodnevnih agresora. Bez ispiranja, čisti, uklanja šminku, hidrira i pruža osećaj prijatnosti. U samo jednom koraku čisti kožu i uklanja šminku sa lica i očiju. Koža je hidrirana, čista i sa osećajem prijatnosti zahvaljujući jedinstvenoj formuli koja objedinjuje micelarnu tehnologiju i Vichy mineralizovanu termalnu vodu.
Neutrogena Hydro Boost trostruka micelarna voda, je jedinstvena formula sa hijaluronskom kiselinom i tri tipa micelarnih molekula koji deluju zajedno, pružajući trostruko dejstvo: uklanja šminku, pa čak i najuporniju vodootpornu maskaru, izvlači svu masnoću i prljavštinu, pojačava hidrataciju kože.
Garnier Micelarna voda, u jednom potezu uklanja šminku, čisti i umiruje kožu.
Mixa micelarna voda, protiv isušivanja predstavlja poizvod iz Mixa linije proizvoda za negu i čišćenje lica koja je idealna za suvu i osetljivu kožu kao i za reaktivnu kožu oko očiju.
Eucerin DermoPure micelarna voda je osvežavajući rastvor sa APG kompleksom: blagim, ali efikasnim sredstvom koje nežno uklanja šminku, čisti i tonira kožu.
Snažno, ali nežno micelarno mleko za čišćenje obogaćeno Vichy vulkanskom vodom i polifenolima belog čaja.
Apothecary koristi kolačiće tj. "cookies" kako bismo unapredili sadržaj i analizirali statistiku u skladu sa našom "Politikom privatnosti".